---Ndjenjat E Njeriut---


Ndjenjat E Njeriut
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Arti i Ndjenjav Te Njeriut

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pytje Te Nryshme Rreth Dashuris

Qdo Gj Rreth Dashuris Te Gjitha Pytjet Mund Ti Beni Ketu
2426Thu Aug 04, 2011 2:33 pm
Lobbreak  Acquistare Viagra. viagra generico confronto
Asnjë mesazh i ri

Poezi Dashurie

Aty Ku Zemra Fillon Te Kuptoj Se Qfar Ndien Ndaj Nje Personi Qe Edon
55Wed Jul 27, 2011 5:56 pm
clierHar  SececrownSS
Asnjë mesazh i ri

SmS Dashruie

Sms Te Shkurtera Po Shum Te Bukura Me Pak FJal Dhe Me Nje Dashuri Te Veqant
67Wed Aug 03, 2011 9:12 pm
Shicisre  Az Pills Unari Track Infection
Asnjë mesazh i ri

Bota erotike/seksuale

Këshillohen të hyjnë vetëm ata persona që janë mbi 18-vjec!
33Wed Aug 03, 2011 7:38 am
erosyAer  Very helpful tips.
Asnjë mesazh i ri

Revista Jon

Revista Jon Perban Lajmet Interesante Nga Bota e V.i.P Shqiptar
00
---Ndjenjat E Njeriut--- Empty
 

Arti, Kultura, Trupi & Shëndeti, Moda, Lifesile, VIP

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti Fotografik

Ketu do postojme fotografite me te bukura qe kemi.. personale dhe te tjera.
11Wed Dec 24, 2008 6:08 pm
Admin Ketu Mund te Postoni Yjet e Holivudid
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

Yjet e hollivudid Dhe Vip Shqiptar Dhe Te Huaj
11Wed Dec 24, 2008 1:01 pm
Admin Antonio Banderas ne nje film si shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Ketu diskutojme per cdo gje qe kemi deshire. Gjithëmonë në mënyrë shoqërore
22Thu Dec 25, 2008 12:34 am
Linda  Sa Shum Qeshnii
Asnjë mesazh i ri

Mendime Te Lira

Mendime te lira per cdo gje qe deshironi, dhe qe ju mendoni...
11Wed Dec 24, 2008 6:03 pm
Admin Qfar Menoni Per Alba Love
Asnjë mesazh i ri

Argetohemi se bashku

Argetohemi se bashkuKetu argetohemi se bashku, duke shprehur cdo gje qe ju mendoni qe duhet per argetim sa me te kendshem se bashku
11Wed Dec 24, 2008 6:02 pm
Admin Qka Ju PeLqen Ne Jet
Asnjë mesazh i ri

Barsaleta

Barsaleta
00
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitetet

Gjerat Interesante Qe Ndodhin Ne Jet
00
Asnjë mesazh i ri

Video humori

Video humori
33Wed Dec 24, 2008 7:28 pm
Admin Stupcat new 2009
Asnjë mesazh i ri

Video, Muzike, Shqip Dhe Te Huaja

Video, Muzike, Shqip Dhe Te Huaja
77Wed Dec 24, 2008 5:47 pm
Admin D.o.G ft. Real1 & Luro - Nr1(TEKSTI-LYRICS)
---Ndjenjat E Njeriut--- Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 57 artikuj
Forumi ka 3 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lilaaa
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 13 më Sat Jan 21, 2017 2:51 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur