---Ndjenjat E Njeriut---
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---Ndjenjat E Njeriut---

Ndjenjat E Njeriut
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Poezi Dashurie Super

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 23
Join date : 24/12/2008
Age : 33
Location : Prishtin

Poezi Dashurie Super Empty
MesazhTitulli: Poezi Dashurie Super   Poezi Dashurie Super Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 8:37 pm

LARGESIA MUND TE VRET SHPIRTIN...POR JO EDHE NDJENJAT... Te te kisha TASH prane,shume gjera kam per te te thene,ne flasim ne telefon ne msn,cdo dite...shihemi...cmallemi,por jo,jo nuk cmallemi sa duhet,ndryshe eshte kur te shoh ne sy dhe me sheh ne sy dhe i themi njeri-tjetrit po te njejtat fjale,po te njejtat gjera po jo kane tjeter vlere kur ti them ne sy...ti shpirti i shpirtit tim,thone ti je larg po..ti...si mund te jesh larg kur te kam shume afer,ja ketu,mu ketu ne zemren time,ka dicka me afer se zemra?une te shoh moj cdo nate ne enderr te shoh..hejj edhe rruges kur eci para sysh me del hija jote,joo nuk jam cmendur,JO,eshte dashuria per ty qe me ben te tille.Mbase ata qe jane rrotull meje nuk me kuptojne,po nuk ua ze per te madhe,them...ndoshta nuk e kan provuar se c'eshte dashuria,c'eshte malli,c'eshte...c'eshte qe te te zere gjumi duke menduar se te kam prane e te zgjohem ne mengjes duke te te kerkuar se ende je aty.Un KAM MALL...PER TY
Ne dasmen tende do te vij patjeter, po jo si nuse si plag e vjeter.Do te ulem vetem une ne tavolin.Per fatin tim do te ngrej dollin.edhe pa me ftu ne dasem do te vij,e strukur si nje zog pa folen e tij,lotet e mi do te pi te dehem,kete do ta bej per ty,jo se defrehem/nese pa dashur do me shikosh mos u afro,zdua te me njohish dua ta kuptosh ne heshtje.Ki pak durim e prap do qaj per fatin tim.E nese e bukur do tet dukem mos me thuaj te dua tani nuk ka me meshir.kete fjal thuaja nuses tate qe te dukesh ma i mir .As bota as ajo nuk ka faj/Pse jeta deshi te na ndaj.Por te lutem,femijes se par vendosja emrin e dashuris se vrar...........


Mos me bjer ne gjunj mos me kerko falje
sepse u dasht heret te mendosh per ndarje
Ndoshta ne boten tjeter do te digjesh ne zjarr
atehere te bie ne mend te gjalle kur me shtyre ne varr
Valle si ta kthej tash jeten nga fillimi
kur nuk kam me shpresa se ka ardhe mbarimi
s'jetohet me shprese s'jetohet me vall
s'jetohet me harrese por me dhimbje e mall
Te dhez nje cigare s'mund se nuk e pi
te therras ne emer ,emrin nuk ta di
Te shkoj nga kjo bote jo se ty po te pres
Ne preherin tend dua qe te vdes
Vdekja eshte nder nese vdes mbi ty
Nese dora jote mi mbyll keta sy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albalove.albanianforum.net
 
Poezi Dashurie Super
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi Dashurie
» Poezi Dashurie Video
» Sms Poezi zemer
» pyetje dashurie

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
---Ndjenjat E Njeriut--- :: Arti i Ndjenjav Te Njeriut :: Poezi Dashurie-
Kërce tek: